Кладно - Kladno

Kdo jsme
Sbor Bratrské jednoty baptistů v Kladně (Sbor BJB v Kladně) (rusky: Евангельская Церковь Кладно, Чехия)

IČ: 05091675

Vrchlického 334

272 01 Kladno

Naše webová adresa je: http://www.sborkladno.cz

Jaké shromažďujeme osobní údaje a proč je shromažďujeme
Ta těchto strankách Jména, poštovní adresy, e-mailové adresy a telefonní čísla neschromažďujeme. Pokud máte jakékoliv pochybnosti o zpracování údajů, můžete od nás žádat vysvětlení.

Vložený obsah z dalších webů
Příspěvky na těchto stránkách mohou obsahovat vložený obsah (například videa, obrázky, články atd.). Vložený obsah z jiných webových stránek se chová stejným způsobem, jako kdyby návštěvník navštívil jiný web.

Tyto webové stránky neschrožďují data o vás, nepoužívájí soubory cookies, nevkládájí další sledování od třetích stran a nesledují vaši interakci s tímto vloženým obsahem.

Jaké máte práva?
Můžete požádat o odstranění veškerých osobních údajů, které o vás zvěřejňujeme.

Vlastní materiály 
Textové, zvukové a obrazové materiály Sboru BJB v Kladně jsou chráněny autorským zákonem. Jejich šíření či další zpřístupňování, a to jakýmkoliv způsobem, je bez našeho předchozího souhlasu výslovně zakázáno. Máte-li zájem o použití textových, zvukových nebo obrazových materiálů z internetových stránek Sboru BJB v Kladně, ať už pro komerční nebo osobní účely, kontaktujte Sbor BJB v Kladně.

Sociální sítě
Na sociálních sítích Sboru BJB v Kladně můžete vyjádřit svůj názor, diskutovat a zasílat zpětnou vazbu. Neposkytujeme zde prostor urážkám ostatních diskutujících, vulgaritám, příspěvkům vyjadřujícím se rasisticky, xenofobně nebo znevažujícím menšiny. Je zakázána propagace politických stran a hnutí. Sbor BJB v Kladně si vyhrazuje právo na skrývání nebo mazání příspěvků, které odporují výše uvedenému, a v případě opakovaného porušení i na zablokování autora takových textů.

© 2016-2022 Sbor BJB v Kladně - Zásady ochrany osobních údajů

JSN Shine is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework